Lėktuvų bilietai, pigūs skrydžiai į Miuncheną (Munich)

Rastos pigiausios lėktuvų bilietų kainos skrydžiams į Miuncheną (Munich) yra pateiktos lentelėje žemiau. Šias kainas rado kiti keleiviai. Užpildykite paieškos formą ir sistema Jums pateiks naujausius lėktuvų bilietų kainų pasiūlymus. Savo svetainėje tradicinių aviakompanijų lėktuvų bilietų pasiūlymus pateikiame kartu su pigių skrydžių aviakompanijų pasiūlymais. Pigūs skrydžiai - tai žemų kaštų oro bendrovių maršrutai. Pigių skrydžių lėktuvų bilietai bus pažymėti ženkliuku "Pigus skrydis". Daugumą skrydžių į Miuncheną yra vykdomi su persėdimais. Tiesioginiai skrydžiai yra vykdomi iš Rygos.
Miunchenas nuo seno vadinamas Vokietijos Florencija. Tai vienas iš gražiausių Vokietijos miestų, buvęs Bavarijos karalystės centras. Patys miuncheniečiai tvirtina: „Pasaulio miestuose yra visko, o pas mus daugiau“. Miunchenas nepaprastai žalias miestas su daugybe parkų, skverų, fontanų bei gražiomis skulptūromis daugybėje aikščių. Seniausias pastatas, išlikęs iki mūsų dienų, - tai šv. Petro bažnyčia. Miesto gyventojai ir svečiai mėgsta susitikti Miuncheno centre Marienplatze prie Marijos kolonos ir laukia žinomos varpų melodijos, periodiškai skambančios bokšte. Viduramžius mena tiltas per Isaro upę, pavadintas „Prie Miuncheno“, per kurį važiuojantieji turėjo mokėti muitą druska, vadinama baltuoju auksu.
Miuncheno centre yra Marijos aikštė (Marienplatz), naujoji ornamentuota rotušė (Neues Rathaus), Marijos bažnyčia (Frauenkirche), didelė Gotikinio stiliaus katedra su dviem bokštais (99 m aukščio). Miunchenas – muziejų ir galerijų miestas. Iš jų išsiskiria senoji pinoteka, kurioje saugomi Europos dailininkų darbai nuo XIV amžiaus.
Miunchenas garsus kasmetine alaus švente Octoberfest ir Kalėdų mugėmis. Jis patrauklus visais metų laikais, itin žavus vakare, kai lauko aludės ir kavinės prisipildo lankytojų šurmulio ir sutviska apšviestų bažnyčių bei koplyčių bokštai.
Lėktuvų bilietų kainos skrydžiams į Miuncheną (Munich):


Visi pigūs skrydžiai

Briuselis nuo 224.14 LTL

Kopenhaga nuo 402.00 LTL

Paryžius nuo 189.40 LTL

Pekinas nuo 1500.00 LTL

Mumbajus nuo 1340.00 LTL

Eindhovenas nuo 425.00 LTL

Hošiminas nuo 1993.00 LTL

Teheranas nuo 1235.00 LTL

Zagrebas nuo 709.00 LTL

Londonas nuo 231.14 LTL

Roma nuo 302.00 LTL

Oslas nuo 268.36 LTL

Niujorkas nuo 1337.00 LTL

Tel Avivas nuo 617.00 LTL

Budapeštas nuo 507.00 LTL

Salonikai nuo 713.91 LTL

Torontas nuo 1871.00 LTL

Maljorkos Palma nuo 602.00 LTL