Leistinas registruojamas bagažas

Kai aviakompanija registruojamo bagažo neapmokestina, bilieto užsakymo metu pirkti registruojamo bagažo bilietą nesiūlome. Kai aviakompanija registruojamo bagažo neapmokestina, kartu su bilietu keleiviai nusiperka ir tam tikro svorio bagažo transportavimą be papildomo mokesčio. Kiekviena aviakompanija nustato savo nemokamai pervežamo bagažo normas. Paprastai tradicinės aviakompanijos ekonominės klasės keleiviui nemokamai leidžia pervežti 20 kg, o verslo klasės keleiviui – 30kg. Nemokamai leidžiamas pervežti bagažo svoris bus nurodytas Jūsų biliete.

Skrydžiams į JAV ir Kanadą gali būti taikomos didesnės nemokamai leidžiamo vežti bagažo normos: 2 bagažo vienetai po 23 kg ekonominės klasės keleiviams ir 2 bagažo vienetai po 32kg verslo kasės keleiviams. Prašome atkreipti dėmesį, kad gali būti taikomos skirtingos normos skrydžiui tarp Vilniaus ir Europos miestų ir skrydžiui tarp Europos miestų ir JAV arba Kanados. Už kiekvieną papildomą kilogramą aviakompanijos nustato ganėtinai didelius mokesčius (pvz. 1,5 % nuo verslo klasės kainos už kilogramą). Rekomenduojame šiuos mokesčius būtinai patikslinti. Jeigu norite pervežti daug bagažo, pasirūpinkite tuo iš anksto ir susisiekite su krovinius gabenančiomis įmonėmis. Taip pat prašome įsitikinti, kad vieno lagamino svoris neviršija 32kg, kitaip Jūsų gali paprašyti bagažą perpakuoti.

Dėmesio: Kai kurios pigių skrydžių aviakompanijos ir oro bendrovė AIR BALTIC registruojamo bagažo nemokamai netransportuoja. (Plačiau apie Air Baltic bagažo gabenimo taisykles). Prašome susisiekti su mumis ar aviakompanija norint šiuos mokesčius patikslinti. Taip pat rekomenduojame patikrinti leidžiamo rankinio bagažo (lėktuvo salone) normas. Šios normos dažniausiai būna pakankamos jeigu į kelionę važiuojate trumpesniam laikotarpiui. Nedidelį lagaminą galite transportuoti kaip rankinį bagažą lėktuvo salone!

Žemiau pateiktos aviakompanijos registruojamo bagažo neapmokestina (taikomos nemokamai leidžiamo pervežti bagažo normos):
BRUSSELS AIRLINES
LUFTHANSA
SAS - SCANDINAVIAN AIRLINES
FINNAIR
ČSA - CZECH AIRLINES
LOT - POLISH AIRLINES
ESTONIAN AIR